1. den jarního soustředění

5. 5. 2019

Vážení rodiče a sportovní přátelé, přinášíme zprávy a pár fotek z prvního dne jarního soustředění ve Vysokém nad Jizerou.

Po příjezdu jsme se všichni ubytovali s kamarády na pokojích a vybalili si věci (to jsme asi neměli dělat, protože od té doby skoro pořád něco hledáme). 
Sice nám počasí moc nepřálo, ale jako správní karatisté jsme se ničeho nezalekli a vyrazili ven, vstříc čerstvému vzduchu a spoustě zábavy. Vzhledem k tomu, že jsme se všichni navzájem neznali, tak jsme si zahráli hodně seznamovacích her, abychom na sebe mohli volat jmény a ne "hej, ty tam!". Možná, když jsme takhle trénovali paměť na jména, nám pak půjdou lépe ti divné názvy technik, které nám trenéři pořád dokola opakují.

Ani jsme se nenadáli a byl tu oběd. Po obědě jsme si odpočinuli při poledním klidu a nabrali síly na odpolední program. I když došlo i na sníh, strávili jsme skoro celé odpoledne pohybem. Nejmenší z nás byli v tělocvičně, ale ti větší a starší si užívali pohybu na horském vzduchu. Při pohybu jsme ani nevnímali, jak ten čas letí a že loňské jarní počasí bylo přívětivější.

Stihli jsme si zopakovat spoustu technik a starší z nás i kata, které jsme od začátku roku pilovali a za odměnu, že jsme tak pěkně cvičili jsme dostali další hromadu her. 

Po večeři jsme se šli dívat na film. Jak jen se jmenoval... Ale byl o takových... No, neprozradíme. :) 

Ti starší z nás se mají, mohli jít spát až v deset večer, ale mladší zahnali trenéři spát už v devět, abychom prý byli ráno vyspalí a neusínali u snídaně. Úplně se nám všem nechtělo se jít večer umýt, ale trenéři byli neúprosní. :( 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace