Deník malého bojovníka, den 1. - neděle

8. 7. 2024

Konečně přišel ten den, na který jsem se tak těšil - odjíždím na soustředění do Kořenova! U odjezdu jsem se rozloučil s rodiči a pak už jsem seděl s kámošem v autobuse.

Celou cestu jsme prokecali a občas si zazpívali se staršími, kteří pouštěli pecky z repráku. Rychle to uteklo a najednou jsme byli na místě, ani nevím jak. Na hotelu se za ten rok vůbec nic nezměnilo, jen tu bylo trochu víc mokro něž loni. K obědu jsme měli kuře s rýží a pak jsme si rozdělovali pokoje. Trvalo to dlouho, protože je nás 135. Fakt hustý!
Po obědě chvíle klidu na pokoji a pak jsme šli ven na odpolední program/trénink. To bylo super a trochu mokrý boty mi vůbec nevadily. Hráli jsme seznamovačky, abychom se navzájem všichni znali, a do toho trochu cvičili. Trenéři ale říkali, že to je jen takové šolíchání. Sice nevím, co to znamená, ale starší se po výpadech na Štěpánku netvářili vůbec nadšeně. Po programu byla večeře, ke které byly špagety. Přiznám se, že jsem se trochu ušpinil, ale ostatní na tom byli mnohem hůř, no vážně! Trenéři nás pak poslali se umýt a následoval film. Mám takové tušení, o čem bude letošní celotáborová hra... Pak už jsem byl docela unavený, ale měli jsme se seřadit v tělocvičně. Bál jsem se, že půjdeme běhat. Naštěstí to dopadlo dobře. Měli jsme bojovku! Teda skoro. Šli jsme ven do lesa, kde byly všude svíčky a nebudu lhát, trochu jsem se bál. Pak nás potkal duch kung fu pandy a říkal nám, že potřebuje zachránit. Úplně mě to probudilo a pak se mi už vůbec do postele nechtělo. To se moc nelíbilo trenérům, ale nakonec jsme všichni usli, tak snad dobrý.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace