Soutěž pro všechny naše členy

16. 3. 2021

Dobrý den či ahoj, naši milí členové. Vzhledem k tomu, že v současné době máme všichni značně omezený "rozlet", rozhodli jsme se vypsat soutěž, která by nám mohla čekání na vytoužené uvolnění trochu zpestřit. Do soutěže se může zapojit opravdu každý, udělat něco pro zdraví a zkusit štěstí v soutěži o sladké odměny.

Soutěž je zaměřena na obsahovou část všeobecných tréninků, které absolvují všechny děti od nástupu do oddílu. Plně chápeme, že za poslední rok byla a je situace velmi složitá, ale zároveň se snažíme udržet děti u pohybu alespoň formou online tréninků a jakmile to alespoň trochu půjde a budou to podmínky umožňovat, rádi se s našimi členy potkáme naživo. 

Soutěž o nejlepší kata / techniky

Soutěž je určena všem páskovým i "nepáskovým" kategoriím dle následujících pravidel:

Skupina Podmínka
Začátečníci Kihon - techniky na místě - vše 5x od každé techniky (tsuki - úder vpřed, age-uke - kryt hlavy, gedan-barrai - kryt středního pásma, mae-geri - kop vpřed)
Bílé pásky (9. kyu, či děti cvičící druhým rokem) Kihon-Ido - techniky v postoji - (vše v zenkutsu-dachi, - 5x vpřed oi-tsuki na hlavu, 5x vzad age-uke, 5x vpřed oi-tsuki na střed, 5x vzad uchi-uke) - dle pravidel Kihon-Ido Karate Beginners.
Bíložluté pásky (8. kyu) Kata - Heian Shodan
Žluté pásky (7. kyu) Kata - Heian Nidan
Zelené pásky (6. kyu) Kata - Heian Sandan
Fialové a vyšší pásky (5.+ kyu) Heian Yondan či vyšší
Open :) Všichni starší 14 let Libovolná kata

Pravidla
  • Každý, kdo se bude chtít účastnit soutěže, zašle 1 video se svým pokusem do konce března, tedy do 31. 3. včetně. 
  • Soutěžící zasílá video dle své páskové kategorie. Na výslovnou žádost se může účastnit ve vyšší kategorii, obráceně nikoliv. Kimono není nutné.
  • Video nesmí být sestříhané z více částí, platí vždy provedení vkuse. 
  • Odevzdání je možné buďto zasláním odkazu na nahrané video např. na youtube, či zasláním odkazu na uložené video např. na uloz.to - doporučujeme videa nahrávat jako neveřejná, ale dostupná přes odkaz či heslo. 
  • Při odevzdávání videa musí být v e-mailu uvedeno jméno, lokalita a technický stupeň, např. "Pepa Novák, Prosek, 1. zkoušky či 9. kyu"
  • E-maily zasílejte buďto svým trenérům, nebo na jan.cernik@spirit-sport.cz, kam můžete směrovat i libovolné dotazy.
Vyhodnocení

Po uzavření soutěže porota trenérů převezme roli rozhodčích, rozdělí děti do početně vyrovnaných podkategorií např. dle věku či pohlaví a určí vítěze kategorií. 
První 3 místa z každé podkategorie od nás získají sladkou odměnu a diplom. A samozřejmě hřejivý pocit z vlastního úspěchu. 
Pokud nám u odevzdání uvedete, že žádáte i o kritiku, tak velmi rádi poukážeme na věci, které by bylo vhodné opravit/zlepšit a poradíme jak. Samozřejmě diskrétně. :) 

Přejeme mnoho sportovních úspěchů!
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace