Videotréninky na týden 22. - 28. února

23. 2. 2021

Tento týden proběhnou videotréninky ve čtvrtek 25. 2. od 16:00, a to opět ve stejném časovém rozpětí, jako tomu bylo minulý týden. Tento týden má připravené tréninky naše trenérka Šárka.

Od 16:00 proběhne "nekarate" trénink (rozhýbání a lehké posilko) pro všechny a následně vždy od celé hodiny bude navazovat trénink pro jednotlivé páskové skupiny, tedy:
Od 16:00 - pro všechny - protažení, lehké posilování
Od 17:00 - začátečníci a bílé pásky
Od 18:00 - bíložluté pásky a žluté pásky (8. + 7. kyu)
Od 19:00 - trénink pro zelené a vyšší pásky
Trénink můžete sledovat na našem Youtube kanále: https://youtu.be/CVYK2QP2TOc


Za každou zpětnou vazbu budeme rádi. Trénink je vysílaný živě, tedy je i prostor k dotazům apod. Stejně tak v případě nějakého přání rádi upravíme obsah našich videotréninků, abychom co nejlépe suplovali výpadek přímého kontaktu. Samozřejmě pokud nemůžete trénink sledovat naživo, je možné si kdykoliv pustit záznam na stejném odkazu. 
V tuto chvíli je velmi důležité, aby děti neztratily zájem o pohyb a pokud to bude i formou karate, budeme jedině rádi.


Zároveň bychom Vám chtěli potvrdil, že nadále počítáme s naším příslibem kompenzací za neproběhlé tréninky. V současné nám však stále nezbývá nic jiného, než čekat na zlepšení covidové situace a následné rozvolnění, kdy budeme moci vypočítat kompenzace. Doufejme, že to bude co nejdříve. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace