Zápisky z jarního soustředění - 2. série, 1. díl

14. 5. 2022

Sotva se týden s týdnem sešel, vyrazila Kamiwaza na další víkend na horách. Tentokrát tvoří většinu výpravy starší členové klubu, avšak doprovázeni družinou odvážných mladších. Trenéři tvrdí, že už si hory bez libého pokřiku dětí neumí ani užít, tak opět vyrazili s autobusem plného dětí na prodloužený víkend.

Na horách je vidět, že za ten týden zmizela většina sněhu z dalekých protějších kopců a je i prý o poznání větší teplo, tak nás trenéři nutí, abychom si furt nosili lahev s pitím, ale máme podezření, že nám tím dávají příležitost je někde stále zapomínat, aby je pak mohli s námi měnit za dřepy. To se ukázalo už v pátek po prvních hrách venku...
Sotva jsme v pátek přijeli, tak jsme se rychle ubytovali a jelikož jsme to zvládli fakt rychle, tak jsme stihli ještě vyrazit ven na hry - prý aby nám pak víc chutnal oběd, ale to nebylo nutné, jelikož na hotelu vaří fakt výborně - místo toho jsme mohli klidně odpočívat na pokojích!
Všichni jsme hráli poznávací hry, abychom na sebe mohli volat jménem, ale teprve čas ukáže, jaká naše paměť opravdu je. :) Ostatně si prý máme napsat jména na papír, abychom si označili pokoje a trefili pak každý do toho svého správného.
Po obědě jsme si šli na chvíli odpočinout a pak nás už čekal odpolední program.
Rozdělili jsme se venku na 2 skupiny - ti starší to měli dost náročný, ale užili si u toho spoustu srandy. Různě po sobě lezli, proplétali a zase rozplétali si ruce, běhali, skákali a kdo ví co ještě.
Mladší to měli o něco lehčí, ti se nemuseli plazit v trávě, ale běhání si užili taky až až.
Po svačině jsme si dali odpolední trénink, kde jsme si zopakovali věci, které bychom měli znát a naučili se i nějaké nové cviky a fígle.
Po večeři, jelikož jsme toho měli za ten den docela dost, se šli mladší umýt a mohli se dívat na film.
Starší, tedy zvláště ti nejodvážnější, se ještě pustili do večerního tréninku. Dostali medicinbaly a různě s nimi házeli, dělali postoje, výpady a obecně se tvářili příjemně unaveni. K tomu přidali ještě drobné posilko a ráno jsme slyšeli, že se jim spalo velmi dobře. :)

Fotky naleznete na: Facebookový profil klubu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace