Zápisky ze soustředění - neděle

9. 5. 2022

V neděli ráno jsme vstali a rychle upalovali na rozcvičku. Dokonce se všem podařilo být na rozcvičce včas. Trenéři si dali záležet, aby nás pořádně probrali, protože nás čeká náročný den, kde nebude moc prostoru k pospávání. :)

Po snídani jsme se hned pustili do práce - chystali jsme se vyrábět zvláštní formu origami - a to kytky. V neděli je Den matek, tak uděláme hnedka mamce radost. :) Kytky byly docela výzva, zvláště tedy slepit kvítky tak, aby nezůstaly na prstech, ale držely pořádně u sebe. Pak jsme museli vyrobit kytičce stonek, ale to nebylo tak hrozné, případně nám pomohli trpěliví trenéři. :)
Po výrobě a drobném úklidu jsme se rychle nasvačili a mazali ven na trénink. Rozdělili jsme se na větší skupinky a společně si zopakovali, co jsme za předchozí dva dny všechno cvičili.
Ještě než nám mělo šanci začít kručet v břiše, tak tu byl oběd. Měli jsme skvělé těstoviny s masem a sýrovou omáčkou, pak si ještě někteří z nás zase něco koupili a šli jsme na kratší polední klid, protože nás čekalo ještě plno práce - zabalit si! 
Po krátkém odpočinku jsme se pustili do hledání všech našich věcí - pod postelí, za postelí - nic tam nesmí být. Dalo to práci, ale nakonec jsme to zvládli. Trenéři pak přinesli tašku zapomenutých věcí do autobusu, ale většinu jsme si pak rychle poznali. (Kromě zelenočerné bundy, prosíme o vyzvednutí - pozn. trenérů. :) )
Sotva jsme si zabalili, tak jsme v jídelně měli vyhodnocení soustředka, předání pamětních listů a hlavně jsme dostali sušenky a další sladkosti. Teď už jen to všechno pobrat, nerozmačkat vyrobené kytky, venku ještě rychle najít ten svůj namalovaný kamínek a hurááá na Prahu - jedeme zase tím luxusním dvoupatrákem! 
Budeme se těšit na dalším soustředku! :)
PS. fotky jsou opět na FB, ale moc fotit jsme nestíhali.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace