Zápisky ze soustředění - sobota

7. 5. 2022

V sobotu ráno jsme všichni vstali hned v 7:30, byť někteří z nás prý byli vzhůru ještě dřív. Mazali jsme ven na rozcvičku, prý abychom byli připraveni na celý den v pohybu. Po rozcvičce jsme si šli vyčistit zuby a šli na snídani.

Po snídani jsme zjistili, co si na nás včera trenéři připravili a proč jsme si měli nasbírat kamínky. Občas, když jdeme někam ven, tak namalované kamínky potkáváme, tak dnes jsme si měli namalovat své. Většina z nás se do toho pustila opravdu pořádně a barva nebyla jen na kamíncích, ale skoro všude. Naštěstí nás trenéři rychle poslali zase umýt, abychom vypadali jako po příjezdu.
Po rychlé svačince jsme vyrazili na tréninky, kdy si většina z nás zkusila kumite a mraky nových věcí.
Po tréninku jsme šli na oběd a měli jsme skvělou čínu. Většina z nás si opět něco koupila a mazali jsme na polední klid.
Odpoledne jsme vyrazili na dalekou túru až na protější kopec (no bylo to prý jen 800 metrů), kde jsme hráli "elektriku", "rybičky", "chobotničky" a podobné hry. Vítěz měl slíbený balíček marshmallownů.
Po hrách jsme vyrazili na trénink, kde jsem zase potrénovali naše karatistické dovednosti.
Pak už byla na řadě večeře.
Po večeři jsme dostali úkol, a to napsat si svá nejtajnější přání na papír a hlavně to nikomu nevyzradit. Přáníčka jsme pak spálili v ohni a museli jsme u toho být celou dobu opravdu zticha a pro někoho to byl až nadlidský úkol.
Pak už přišla na řadu sprcha, abych nesmrděli kouřem, koukli jsme zase na kus filmu a šli spát, abychom byli ráno zase čerství.

Fotky ze soustředění naleznete na facebookovém profilu klubu.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace