Zkoušky na pásky

23. 10. 2018

Vážení rodiče a členové,  níže naleznete informace ke zkouškám na stupně technické vyspělosti (STV, pásky). Jedná se o náhradní zkoušky pro ty, kteří na konci roku zkoušky neabsolvovali, nebo chtějí využít opravného pokusu.

Zkoušky proběhnou v pátek 9. 11. 2018 od 16:00 v tělocvičně ZŠ Generála Janouška na Černém Mostě. Podrobný časový harmonogram bude zveřejněn před zkouškami na našich stránkách.

Na zkoušky je nutné přihlásit nejpozději 2 dny před samotnými zkouškami. Přihlašování probíhá stejně jako na poslední zkoušky, a to prostřednictvím informačního systému přes pole 'Akce' u profilu člena.
Zároveň je nutné splnit následující podmínky:

- mít uhrazenou známku ČSKe (300 Kč) - úhrada známek probíhala v únoru, případně je možné známku zaplatit i nyní. Zda máte uhrazenu známku si můžete ověřit v informačním systému, stejně tak tam můžete známku zakoupit.
- mít platné razítko od lékaře v průkazu karate (ne samostatně na papíře, razítko v průkazu zároveň slouží jako potvrzení zdravotní způsobilosti na naše akce), razítko nesmí být starší než 2 roky. Ke zkouškám na 9. kyu není potvrzení potřeba.
- být na zkoušky připraven (od 6. kyu - zelený pás včetně) se předpokládá znalost zkušebního řádu zpaměti. 
- uhradit poplatek za zkoušky - pozor - úhrada zkoušek a odevzdávání průkazů proběhne v den konání zkoušek přímo na místě!

Zkušební řád na 9. kyu: http://www.spirit-sport. cz/download/2017/zkusebni-rad- 9-kyu.pdf
Zkušební řád na 8. kyu a vyšší: http://www.spirit-sport.cz/download/2017/zkusebni-rad.pdf

Ceník zkoušek:

V ceně jsou zahrnuty veškeré poplatky Českého svazu karate (ČSKe).
9. kyu - malý bílý pás - 250 Kč
8. kyu - velký bílý pás (bílo-žlutý pásek) - 300 Kč
7. kyu - žlutý pás - 350 Kč 
6. kyu - zelený pás - 400 Kč
5. kyu - fialový pás - 450 Kč
4. kyu - fialový pás - 500 Kč
3. kyu - hnědý pás - 550 Kč
2. kyu - hnědý pás - 600 Kč

Zkoušky jsou otevřené pro rodiče či veřejnost.
V případě dotazů nás neváhejte kdykoliv kontaktovat.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace